מוסכם גישור גירושין
לשיחת ייעוץ והכוונה ללא עלות, התקשרו עכשיו:

סיפורי הצלחה

יציאה לדרך חדשה

יועץ גירושין מוסמך של מוסכם

הסיפור שלנו מתחיל מהעובדה שאחרי 5 שנות נישואין בעלי עזב את הבית. היינו פרודים במשך 3 שנים, מבחינת הילדים כמובן שהיינו גרושים אבל על הנייר היינו זוג נשוי לכל דבר ועניין.הסיטואציה הזאת כמובן יצרה המון בעיות: פעם עם המזונות, פעם ריבים על החגים והרבה פעמיים על הסדרי הראייה והשינה….

איך זה באמת מרגיש לעבור הליך גישור?

צוות מוסכם

אם אתם עומדים בפתחו של תהליך גירושים, ודאי יצא לכם לשמוע כמה וכמה פעמים על כל הנושא של גישור.  במידה וגם אתם עדיין מתלבטים לגבי האופן שבו תעדיפו לעבור את התהליך, הכי טוב שתשמעו ממקור ראשון. הכירו את עטרה קהתי…

חיסכון כספי ולחצים

גישור גירושין אפשר אחרת

ואני ובן זוגי ההינו במשבר על. הגענו למצב שלא יכלנו לשבת יחד באותו החדר יותר משתי דקות בלי לריב. שנים סחבנו את המריבות והוויכוחים האין סופיים עד שהגענו למצב שבריאות הנפש שלנו כבר היתה בסכנה. ההחלטה להתגרש היתה בלי נמנעת ועכשיו רק ההיתי צריכה לחפש עו"ד טוב שייצג אותי כמו שצרי. כאב לי על הילדים אבל באמת שלא ראיתי דרך אחרת לסיים את זה ולהישאר שפוייה למענם.

בניית חיים מחדש

משפחה חותמת על הסכם דרך מוסכם

שלום אני עמית ואני אשמח לחלוק את הסיפור שלי שקרה לפני שנה בדיוק. כמו הרבה זוגות בארץ החלטנו להתגרש, החלטנו לעשות את זה דרך הליך גישור אבל לא ידענו מהיכן להתחיל. חיפשנו באינטרנט מגשר שנוכל לסמוך עליו, בכל זאת לא בכל יום אנחנו מתגרשים והיה חשוב לנו לעשות את זה ע"י מגשר אובייקטיבי שנוכל שנינו לסמוך עליו. פנינו למוסכם – מרכז המגשרים הארצי ושוחחנו עם בחור מקסים בשם אוהד.

אני ואשתי נשארנו חברים טובים

זוג מתוסכל לא אצל מוסכם

את הסיפור שלנו התבקשתי לספר מיד אחרי שקיבלנו את הגט המיוחל. זה לקח למעלה משנה אבל בסופו של דבר כנגד כל הסיכויים הגענו להסכם שיהיה מקובל על שנינו. למרבה הפלא היחסים שלנו עכשיו הרבה יותר טובים ממה שהיו כל החיים, זה לא שאני חס וחלילה ממליץ להתגרש אבל במקרה שלנו זאת היתה באמת האופציה הטובה ביותר.

צעד נבון לחיים בריאים

ילד שמח בזכות מוסכם

את הסיפור שלנו שמעתם בטח הרבה פעמיים אבל אני דיי בטוחה שלא בגרסה הזאת. זוג צעיר, נשואים 4 שנים בנישואין שלא ממש צלחו בלשון המעטה כבר מהשנה השנייה הבנו שזה לא נכון עבורנו וסביר היה להניח שהקשר לא יחזיק מעמד, בכל זאת ניסנו לשמור על הקשר.

משפחה מאושרת מתמיד

משפחה שמחה בזכות מוסכם

שלום ,שמי ענת וביקשו ממני לחלוק את הסיפור האישי שלנו בתהליך הגירושין. אז ככה, אני ובעלי נשואים כבר 8 שנים – כמו בכל נישואין יש עליות ומורדות והצלחנו להתרגל לחיות עם זה. בשלום לא ליקקנו דבש אבל המצב היה נסבל ואיפשהוא התרגלנו לחיות בצורה הזאת.

הבאנו יחד ילדה לעולם

פתרון אמיתי לילד אצל מוסכם

לפני כ-4 שנים ואני וידידה הבאנו יחד ילדה לעולם. לא חשבנו שצריך להתחתן בשביל זה, שנינו נמצאים בגיל מתקדם, רווקים וללא ילדים ופשוט רצינו להביא ילד משותף, חשבנו שזה תהליך פשוט ,סיכמנו ביננו כמה כללי יסוד לפני שיצאנו לדרך והאמנו שהכל יעבור על מי מנוחות…

את הכסף סופרים במדרגות

ילד שמח בזכות מוסכם

הסיפור שלנו התחיל שהחלטנו להתגרש. ההחלטה היתה משותפת ומקובלת על 2 הצדדים והחלטנו לעשות את זה דרך תהליך גישור. קיבלנו המלצה על מגשרת מהאיזור שלנו מזוג חברים והחלטנו לתת ניסיון.

הבעל, האישה והירושה....

יועץ גירושין מוסמך של מוסכם

עבור שנינו היו אלה נישואים שניים, הבאנו לעולם ילדה מקסימה אבל לצערי אחרי כ6 שנים התחילו בעיות בחיי הנישואין שלנו. שנינו הרגשנו שהמצב הולך ומחמיר ולאחר 2 ניסיונות של טיפול זוגי החלטנו להתגרש.

ירושה בגירושין, ההתייחסות הנכונה

זוג מתוסכל לא אצל מוסכם

אני ואשתי החלטנו להתגרש מכל הסיבות הנכונות: חוסר התאמה, חוסר תקשורת והרבה מריבות. החלטנו לסיים את זה בטוב כי היא באמת אישה נהדרת ואמא טובה.

הכל למען הילדים

משפחה שמחה בזכות מוסכם

הסיפור שלנו התחיל לפני כשנה. לפני שנה היה משבר אמון מאד חזק במערכת יחסים שלנו, התברר לי שאני לא האישה היחידה בחיים של בעל. כמובן שהסוד אשר התגלה התפתח למריבת ענק ששיננו הבנו שחיי הנישואין שלנו

הגבר הגברת ומהמאהבת

עזרה אמיתית רק אצל מוסכם

הסיפור שלי מתחיל כמו של הרבה זוגות בארץ ובעולם – חיי נישואין שוחקים, עייפות החומר וחיפוש אחר אטרקציות חדשות. אני יכולה להעיד על עצמי שבאמת השתדלתי להיות אישה טובה ואטרקטיבית לבעלי שהוא איך לומר, גבר שבגברים – מטופח נאה,

נס גלוי מעולם הגישור

משפחה חותמת על הסכם דרך מוסכם

שמוסכם ביקשו ממני לספר את הסיפור האישי שלנו הם לא היו צריכים לבקש פעמיים, אמרתי שאכתוב בשמחה אבל אשמח להישאר בעילום שם. הסיבה לזה, היא שיש מוסר הסכם ולקח חשוב שניתן ללמוד ממנו, אני ממש בנס גלוי ניצלתי מהפסד כספי עצום

לא בלי בתי - הסיפור האמיתי

פתרון אמיתי לילד אצל מוסכם

התבקשתי ע"י מוסכם – מרכז המגשרים הארצי לכתוב את הסיפור שלנו והחלטתי להיענות לבקשה כי יש בה הרבה לקח שיוכל לעזור לאנשים אחרים בהליך הגירושין שלהם…

המגשרת האישית שלי

ייעוץ אמיתי עם מוסכם

שלום, הסיפור האישי שלי התחיל בצורה כואבת אבל הסתיים עם מטרה חדשה ואתגר חדש לחיים. אני ובעלי כמו הרבה זוגות לא הסתדרנו ולאחר הבנה משותפת שהמצב אינו עומד להשתפר החלטנו להתגרש בצורה מכובדת בהליך גישור מסודר.

פרודים, מותר הכל כבר ?

זוג מחייך בזכות מוסכם

את הסיפור האישי שלנו אני מספר בכאב רב, למזלי הוא הסתיים בצורה טובה אבל הרבה מאד בזכות מוסכם מרכז המגשרים הארצי שעזרנו לנו במסירות נפש אמיתית לצלוח אותו. אני ואשתי פרודים כבר ארבע חודשים והחלטנו שאין טעם לנסות לחדש את הקשר.

זה לא המגשר, זה אנחנו

זוג מתוסכל לא אצל מוסכם

הסיפור שלנו ישמע קצת מצחיק אבל עם הרבה מזל, תושייה, סבלנות ומקצועיות מהצוות של מוסכם -מרכז המגשרים הארצי ויש לו סוף טוב….

גם פרודים חייבים הסכם גירושין

ילד שמח בזכות מוסכם

התבקשתי לכתוב את הסיפור האישי שלי שלמזלי הסתיים בצורה טובה אך הוא טומן בחובו מסר גדול מאד לזוגות שנמצאים במצב דומה לשלנו ויכולים ללמוד מטעיות שעשינו…

הליך גישור בלב שלם

זוג מחייך בזכות מוסכם

אני ואשתי הינו בזוגיות מאד בעייתית בערך מהתחלת הקשר,זה הגיע למצבים מאד קיצוניים בחלק הפעמיים וקרה לא פעם ולא פעמיים אחד מאיתנו עזב את הבית,ניסנו מספר פעמיים יעוץ זוגי אבל תמיד חזרנו לאותו מקום,שהחלטנו שכבר אי אפשר יותר החלטנו להתגרש וחברה משותפת המליצה לנו על מוסכם-מרכז המגשרים הארצי….