מוסכם גישור גירושין
לשיחת ייעוץ והכוונה ללא עלות, התקשרו עכשיו:

מידע על גישור

חוסכים כסף וזמן

בתהליך קצר, מכבד וממצה תגיעו להסכם גירושין חתום. תחסכו זמן יקר, כסף ומלחמות הרסניות בבית משפט. תהליך גישור ממוצע לוקח חודשיים לעומת תהליך בבית משפט שעלול להימשך שנים. בסופו של ענין, בתהליך גישור תחסכו עשרות ומאות אלפי שקלים לעומת העלויות של בית משפט.

מענה אמיתי לצרכים שלכם

הליך הגישור אינו טכני.אתם מגיעים עם רגשות, צרכים, כעסים ציפיות ואכזבות. הליך הגישור מתייחס לכלל האספקטים ויתן מענה לכך תוך בניית הסכם שיתן לכם ביטחון אמיתי להמשך הדרך. בניגוד להליך משפטי שכל אחד חושב רק על עצמו, בהליך גישור החשיבה משותפת איך ליצור הכל בצורה הכי טובה עבור כולם ובעיקר עבור הילדים.

בונים את התקשורת להמשך

בבית המשפט המטרה היא להגיע להכרעות ובזה תם הסיפור, בגישור מסתכלים כמה צעדים קדימה ועובדים גם על בניית תקשורת נכונה להמשך הדרך. בתהליך הגישור מלמדים את הזוג לשמור על קשר מכבד בדרכם החדשה אחרי הגירושין, בני הזוג לומדים לשתף פעולה ברוח ההסכם כדי שהילדים לא יצטרכו לשאת בתוצאות הגירושין

אתם המכריעים

בבית משפט השופט קובע את ההסכם שישפיע על כל המשך חייכם, בגישור אתם המכריעים.אין מי שמכיר טוב מכם את הצרכים והיכולות של כל אחד מבני הזוג ובעיקר של הילדים. מתוך חישוב מדויק של כל הפרמטרים והצרכים תבנו הסכם שיחזיק מעמד לאורך שנים יפות ורגועות.

שמירה על הילדים

בבית משפט בני הזוג המתגרשים הופכים ליריבים אמיתיים הנלחמים אחד נגד השני, הילדים הם הקורבנות הראשיים של המלחמה הזו, הם סובלים מהמתח, השנאה והמלחמה שמתרחשת בין ההורים. בתהליך גישור אתם באים ביחד, מתוך רצון להגיע להסכם שיעזור לכם לשמר את הערכים שחשובים לכם ובראשם הילדים.

נפרדים מהסכסוך

התהליך המשפטי ארוך ומלחמתי, המצב הזה מזמין כעסים ומתחים וסיבות להכפיש את השני. בנוסף, לרב הדיונים רחוקים זה מזה ובנתיים בחיי היומיום בני הזוג חיים את הסכסוך , חייהם נתקעים לתקופות ארוכות ואין להם פנאי להתחיל בדרך חדשה.

תהליך גישור הגירושין

על מנת לעזור לכם להגיע מוכנים ורגועים לתהליך, נסביר כיצד הוא מתנהל:

קביעת פגישה

לאחר שיחת טלפון עם מגשרת הבית, נקבעת פגישת גישור. בפגישה זו נוכחים שני בני הזוג. הגישור הוא הליך של בניית הסכמות בין הצדדים ועל כן לא יוכל להתקיים במעמד צד אחד בלבד.

פגישה ראשונה

הפגישה הראשונה מתחילה בהיכרות והסבר על ההליך.

חדר גישור

חדר הגישור הוא מקום נעים המשרה אווירה נינוחה. הגישור מתנהל כשיחה פתוחה בינכם לבין המגשרים. במטרה לאפשר לכם לנהל שיח בצורה רגועה ומכובדת כאשר לנגד עיניכם מטרותיכם המשותפות.

על מה מדברים?

יחד איתכם יעברו על כל הנושאים הקשורים להסכם הגירושין. פעמים רבות מגיעים בני הזוג עם עמדות מנוגדות לגבי נושאים רבים וזו המומחיות שלנו לסייע להם להגיע להסכמות באופן הטוב ביותר. נדבר על כלל הנושאים לחלקם אתם מודעים ויש נושאים רבים שלא חשבתם עליהם אך הם נחוצים להסכם הגירושין. בפגישות ידונו נושאים שונים ובהם: מזונות, משמורת וזמני שהות, רכוש – נכסי מקרקעין, טלטלין, זכויות פנסיוניות, חשבונות בנק, רכבים ועוד.

זוגות רבים מגיעים מתוחים ו"מוכנים לקרב": באמצעות ניהול הליך נכון, לומדים בני הזוג כי טובתם וטובת הילדים היא אחרת לגמרי והמתח יורד. שיתוף הפעולה ביניכם ושיח פתוח על צרכים יוביל לגיבוש הסכם מתאים.

בשונה מהליך משפטי, גישור גירושין אינו חלוקה טכנית של משאבים וזמנים. בגישור ניתן מקום רחב לתחושות ורגשות, לפריקת כעסים ומתחים שנצברו לאורך השנים, ולשיח על רצונות וצרכים שלכם ושל הילדים. הגישור מאפשר מעבר טוב יותר לפרק החדש בחייכם והורות טובה יותר גם כשאתם כבר לא יחד.

מי מחליט מה יהיה כתוב בהסכם?

המגשר אינו שופט. הוא לא יכול להכריע או לקבוע עבורכם דבר. תפקידו לסייע לכם להגיע להסכמות ביניכם. הוא יחשוב יחד איתכם ויציע פתרונות, אך אתם מחליטים מה יכתב בהסכם. בסופו של דבר תחתמו על הסכם שהוא פרי ההסכמות שלכם ולא של גורם אחר. הסכם שבני הזוג הגיעו אליו יחד הוא הסכם שהם גם יעמדו בו.

משך ההליך

הליך הגישור עורך מספר פגישות ומספרם תלוי במידת שיתוף הפעולה שלכם. הליך גישור ממוצע עורך כ- 4 פגישות.

חתימה על ההסכם

לאחר גיבוש ההסכמות בכל הנושאים הרלוונטים, מכינים המגשרים טיוטת הסכם שיועבר אליכם לתוספות ותיקונים. לאחר שיושלמו יודפס עותק סופי עליו תחתמו. לאחר חתימה על הסכם הגירושין תופנו לאישור ההסכם בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני במקום מגוריכם ולאחר מכן – לקבלת הגט בבית הדין הרבני.

 

בתהליך העדין הזה, חשוב שילווה אתכם מגשר או מגשרת מקצועי/ת ומסור/ה ביותר.

צרו איתנו קשר

אנו מזמינים אותך לפנות אלינו עוד היום ולהתחיל להניח את היסודות לתהליך גירושין מכבד, הדדי ושומר על הרווחה שלכם.

גישור גירושין דרך מוסכם