גישור גירושין באיזור השרון

מוסכם יחד איתכם

בעקבות מספר פניות לא מבוטל של זוגות מאיזור השרון הרוצים לעבור הליך גישור לגירושין מסודר ומקצועי, הקמנו במוסכם מרכז המגשרים הארצי מספר סניפים באיזור השרון על מנת לתת מענה הולם ונוח לכל זוג שהחליט להתגרש בשלום ללא מריבות ובתי משפט. הסניפים פרוסים בצורה נוחה באיזור השרון וממוקמים בערים הבאות:  נתניה רעננה, הוד השרון, הרצליה ופרדס חנה כרכור.

הסניפים בנויים לתת שירות ומענה זמין וגמיש משעות הבוקר עד לשעות הערב המאוחרות וצוות המגשרים שם הם מהמגשרים המובלים בארץ.


מגשרי גירושין בשרון והסביבה

צוות מגשרי מוסכם נבחר בקפידה על מנת לתת את המענה הנכון ביותר עבור לקוחותינו. לא בכדי יש לנו מעל ל 92% הצלחה בהליכי גישור שהבשילו לגירושין.

בכל אחד מסניפנו באיזור השרון יש מנהל סניף שזו התמחותו – הליכי גישור לגירושין מבוקר עד ערב, כל יום, כל היום…מנהלי הסניפים הם בעלי ותק רב שנים ומאחוריהם מאות הליכי גישור מוצלחים שהסתיימו בהסכם גירושין הוגן עבור שני הצדדים וילדיהם.

מזונות וילדים

מרבית מנהלי הסניפים באיזור השרון הם גם עורכי דין במקצועם למרות שאנחנו כמרכז גישור נותנים אך ורק שירותי גישור ולעולם לא ליווי או ייצוג משפטי.

כחלק מהשירות שלנו באותם סניפים אנחנו אימצנו את השיטה והדרך שמתנהלת בכל שאר הסניפים שלנו בהצלחה רבה וגם אותם זוגות יוכלו להנות מהשירות והליווי המלא אותם אנחנו מעניקים לכלל לקוחותינו בהצלחה רבה כבר מספר שנים לא מבוטל.

השירותים הנוספים כוללים כמובן את בחירת המגשר הנכון המותאם ברמה האישית לכל זוג וזוג עם האפשרות להחליף מגשר לאחר הפגישה הראשונה ללא עלות (על אף שזה לא קורה, אנחנו יודעים לדייק בבחירת המגשרים). בחירת המגשר הנכון היא מאד משמעותית בהליך גישור ולכן אנחנו עושים כל מאמץ על מנת לאפשר לבני הזוג להרגיש  בנוח ולהרגיש ביטחון עם המגשר שילווה אותם בהליך.

זה כולל גם כמובן את כל השירותים הנלווים שלפעמיים צריך בהליך גישור כגון אקטואר, שמאי ואפילו יועץ זוגי במקרים שעוד אפשרי להציל את הנישואין.

מגשר גירושין יסדר לכם את החיים

בעלי המקצוע הינם מובילים בתחומם (למרות שאנחנו יכולים רק להמליץ הבחירה בסופו של יום היא של הזוג בלבד) ובמחירים מיוחדים שקיבלנו מהם עבור לקוחות מוסכם.

הזוגות באיזור השרון יוכלו לקבל שיחת יעוץ והכוונה ללא עלות או התחייבות מאחד היועצים שלנו ולהיעזר בהם על מנת למצוא את הפתרון הכי נכון עבורם. לפעמיים שיחה קצרה עם אחד מנציגנו יכולה לתת מבט נוסף על המצב ולחסוך לבני הזוג מלחמות מיותרות ואף להביא אותם לניסיון נוסף לשלום בית, בהרבה מקרים שיחה עם אדם אובייקטיבי ומקצועי גורמת להרגעת הרוחות ובחינה מחודשת של הנושא.

לסיכום, גם תושבי השרון יכולים להנות משירות של שירותי גישור בכלל וגישור במשפחה בפרט בצורה המקצועית ביותר. לשיחת יעוץ והכוונה ניתן להתקשר אלינו ומבטיחים לנסות לעזור.

אנחנו זמינים עבורכם ושמחים לעזור

השאירו פרטים ונחזור אליכם בזמן שיתאים לכם

צרו קשר
‏1-700-707736
משרד ראשי - חטיבת הצנחנים 12 מודיעין
  • סניף דרום-טופח 12 להבים
  • סניף צפון– שמריהו לוין 7 חיפה
  • סניף שרון– האומנות 6 נתניה
  • סניף שפלה– שמעון פרס 12 רחובות
  • סניף שוהם– הירדן 68 שוהם
  • סניף ירושלים– חכמי יוסף 43 ירושלים
  • רמת גן– ז'בוטינסקי 35 ר"ג בנין התאומים 2 קומה 4
  • סניף תל אביב– מנחם בגין 150 מגדלי ווי קומה 7 תל אביב
  • סניף חדרה– חטיבת אלכסנדרוני 4 חדרה
  • סניף פתח תקווה– מוטה גור 5 פתח תקווה
info@muskam.co.il

אנחנו זמינים עבורכם ושמחים לעזור

השאירו פרטים ונחזור אליכם בזמן שיתאים לכם

פתח צ'ט
איך אפשר לעזור?
אנחנו מחוברים ומוכנים לשוחח איתך עכשיו. פתח צ'ט.
Call Now Button דילוג לתוכן