גירושין – אפשר לסיים בטוב

אם הגעתם למסקנה שחיי הנישואין שלכם השתנו ואתם בתחושה שעשיתם כל מה שאפשר על מנת לתקן וכל הניסיונות כשלו, זה בדיוק המאמר עבורכם.

לאחר תקופה ארוכה בוודאי של חשיבה והתלבטות, ההחלטה להתגרש התקבלה ומבחינתכם אתם בשלים עם ההחלטה.

אתם לא רואים אופק לעתיד טוב יותר כזוג והגעתם למסקנה שעדיף שהילדים יגדלו עם מסר נכון של זוגיות, בסביבת הורים רגועה וטובה והרבה פחות מריבות.

סביר שבמצב כזה המצב בבית מתוח ויש כשל חמור בתקשורת בניכם.

זה הזמן לשים לנהל שיחה אמיתית ורצינית על עתידכם המשותף.

גישור מקצועי

בחשיבה משותפת על הדרך הנכונה לכם ובעיקר לילדים שלכם, ניתן לחסוך מתח וכעסים, זמן וכספים מיותרים.

על ידי הליך גישור מהיר ומקצועי, תוכלו להגיע להסכם שיהיה מקובל על שניכם עם שליטה מוחלטת על כל הפרטים בהסכם.

הסכם הגירושין שנעשה ע"י מגשר מקצועי יאפשר לכם לצאת לדרך ללא מחלוקות או מריבות עתידיות ולתת לכם שקט נפשי בידיעה שההסכם בונה לכם ולילדכם הווה טוב ונכון ופותר גם מחלוקות עתידיות ככל שיעלו.

 

אז איך נגשים לזה בכלל?

הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא ההחלטה להיפרד – להבין שההחלטה שלכם כזוג על הפרידה מוסכמת ואתם בשלים עם ההחלטה. כמובן שאם קיים סיכוי לשלום בית אל תמהרו להתגרש, ופנו לכך רק אם שניכם מבינים שזו הדרך.

 

הדבר השני הוא בחירת הדרך– בחירה להיפרד בדרכי שלום בהליך קצר ומכבד שזול משמעותית מכל הליך אחר, על פני הליך משפטי ארוך יקר ובעל אופי מלחמתי.

 

 

קבלת ייעוץ ראשוני בשיחה עם נציגנו שהינה יעוץ ראשוני ללא עלות או התחייבות, ננסה לשמוע אתכם ולהבין מהו הפתרון הנכון לכם – לכל אחד מכם וכמובן למשפחה שלכם. בשיחה נסביר בצורה מפורטת על ההליך, מה המשעות שלו וכל יתר הפרטים הרלוונטיים. הנציגים במוסכם מאד מנוסים ומקצועיים והמטרה שלנו היא לתת לבני הזוג את הפתרון שמתאים להם: טיפול זוגי, גישור, גירושין בשיתוף פעולה וכולי. לנו את כל הכלים ואנשי המקצוע המתאימים בכל תחום.

 

פגישת היכרות במידה שנבין יחד בשיחה שאין מנוס מתהליך גירושין אנחנו נתאם לכם פגישת הכרות באחד מסניפנו הקרובים לביתכם עם המגשר או המגשרת המתאימים ביותר (במקרים מסויימים אנו מתאמים מגשר ומגשרת יחד ללא עלות נוספת). בפגישת ההיכרות תכירו את המגשר/ת ותיצרו מסגרת של חיבור ואמון ביניכם לתהליך שעומד להתחיל, יוסבר לכם על ההליך, וישמעו את הסיפור שהוביל אתכם לפרידה כדי להכיר אתכם יותר ולמצוא איתכם את פתרונות המתאימים.

 

התהליך התהליך הוא קצר ואורך מספר פגישות. בפגישות אלו יעלו המגשרים את כל הנושאים שאמורים להיות בהסכם הגירושין, גם הכלליים וגם אלו שקשורים למשפחה הספציפית שלכם. על כל נושא יהיה הסבר מפורט על החוק אך ההחלטות תהינה שלכם לפי מה שחשוב ונחוץ לכם ולילדכם. המגשרים יסייעו לכם להגיע להסכמות ובסופן להסכם שמגבש אותן.

 

סוף ההליך את ההסכם עליו תחתמו יש לאשר בביהמ"ש או בביה"ד הרבני. זהו הליך קצר שמטרתו לוודא שהגעתם להסכם בהסכמה חופשית וללא כפיה. עם אישור ההסכם יהיה הטקס הדתי של סידור הגט והגירושין.

גישור

 

אם אתם מתלבטים או מעוניינים לשמוע יותר, אתם מוזמנים להתקשר וננסה לסייע. השיחה היא כמובן דיסקרטית ,לא מחייבת וללא עלות.

 

צוות מוסכם -מרכז המגשרים הארצי.

אנחנו זמינים עבורכם ושמחים לעזור

השאירו פרטים ונחזור אליכם בזמן שיתאים לכם

צרו קשר
‏1-700-707736
משרד ראשי - חטיבת הצנחנים 12 מודיעין
  • סניף דרום-טופח 12 להבים
  • סניף צפון– שמריהו לוין 7 חיפה
  • סניף שרון– האומנות 6 נתניה
  • סניף שפלה– שמעון פרס 12 רחובות
  • סניף שוהם– הירדן 68 שוהם
  • סניף ירושלים– חכמי יוסף 43 ירושלים
  • רמת גן– ז'בוטינסקי 35 ר"ג בנין התאומים 2 קומה 4
  • סניף תל אביב– מנחם בגין 150 מגדלי ווי קומה 7 תל אביב
  • סניף חדרה– חטיבת אלכסנדרוני 4 חדרה
  • סניף פתח תקווה– מוטה גור 5 פתח תקווה
info@muskam.co.il

אנחנו זמינים עבורכם ושמחים לעזור

השאירו פרטים ונחזור אליכם בזמן שיתאים לכם

פתח צ'ט
איך אפשר לעזור?
אנחנו מחוברים ומוכנים לשוחח איתך עכשיו. פתח צ'ט.
דילוג לתוכן