מרכז גישור-כל היתרונות

הרעיון להקים את מוסכם-מרכז המגשרים הארצי נבע מצורך שצץ בעקבות שאלות רבות שנשאלו במהלך הגישורים שעשיתי בתחילת דרכי כמגשרת, שמתי לב שלמרות שאני מגשרת עם המון ניסיון והצלחות בתחום אני לא מתאימה לכל הזוגות שבאים אלי,ידעתי שחלק מאותם זוגות יכולים לקבל שירות הרבה יותר מתאים ספיציפית עבורכם ממגשר/ת אחר. 

כמו כן,היו זוגות שהיו צריכים במהלך הגישור אנשי מקצוע נוספים כגון אקטואר,שמאי,יועץ פנסיוני וכ"ו ולא ידעתי לאן לכוון אותם.

במצב כל כך רגיש לתת להם לחפש את האנשי המקצוע הנכונים עבורכם היתה משימה כמעט בלי אפשרית וגם שמצאו לא תמיד המחיר התאים לכיס של אותו הזוג. וכמובן המרחק, זוגות שרצו להגיע אלי היו צריכים להגיע לפעמיים ממרחקים ארוכים למספר פגישות בשעות לא פשוטות,עם הזמן הבנתי כמה חשוב שהתליך הגישור יהיה קרוב לבית ויקח כמה שפחות אנרגיות מהזוגות שנמצאים בהתהליך.

לכן הקמנו את מוסכם – מרכז המגשרים הארצי שיוכל לתת פתרונות לכל הנושאים האלה בצורה הטובה ביותר, כגוף גדול אנחנו יודעים למצוא ולהתאים מגשר גירושין נכון עבור כל זוג,כמובן שכל מגשר שעובד איתנו נבחר בקפידה רבה ועבר תהליך סינון ארוך ומפרך,חשוב לנו לעבוד עם המגשרים הטובים ביותר עבור הלקוחות שלנו.

אנחנו פרוסים כמובן ברמה הארצית עם 14 סניפים ומקרים מסויים אפילו משכירים משרדים נוספים על מנת שבני הזוג לא יצטרכו להתרחק מידי מהבית.

לבסוף,יצרנו שיתופי פעולה עם כל נותני השירות שיכולים לצוץ במהלך גישור,גם את הספקים עליהם אנחנו ממלצים ללקוחות שלנו נבחרו רק לאחר בדיקות מקיפות,גם מבחינת המחיר אבל הכי חשוב מבחינת האיכות המקצועיות,ביקשנו וקיבלנו מהם מחירים מיוחדים ללקוחות שלנו ואנחנו מפקחים כמובן על התהליך מלמעלה.

לסיכום, יש הרבה יתרונות למרכז גישור על פני מגשר בודד,למרכז הגישור יש את היכולת להתאים לכם את המגשר המתאים ביותר ממבחר של מגשרים ולא רק מגשר אחד,מרכז גישור יכול ללוות אתכם בכל התהליך מתחילתו ועד סופו ולתת פיתרון אמיתי לכל בעיה שעלולה לצוץ.

במרכז הגישור תוכלו לקבל את המגשר המתאים ביותר בסביבת מגוריכם והכי חשוב ביטחון מלא שאתם בידיים טובות עם גוף גדול שמשגיח ומפקח על התהליך על לחתימת ההסכם.

ל"מוסכם" בטלפון 1-700-70-77-36

או להשאיר פרטים במייל ואחד מנציגנו יחזור אליך.

צוות "מוסכם" -מרכז המגשרים הארצי

אנחנו זמינים עבורכם ושמחים לעזור

השאירו פרטים ונחזור אליכם בזמן שיתאים לכם

צרו קשר
‏1-700-707736
משרד ראשי - חטיבת הצנחנים 12 מודיעין
  • סניף דרום-טופח 12 להבים
  • סניף צפון– שמריהו לוין 7 חיפה
  • סניף שרון– האומנות 6 נתניה
  • סניף שפלה– שמעון פרס 12 רחובות
  • סניף שוהם– הירדן 68 שוהם
  • סניף ירושלים– חכמי יוסף 43 ירושלים
  • רמת גן– ז'בוטינסקי 35 ר"ג בנין התאומים 2 קומה 4
  • סניף תל אביב– מנחם בגין 150 מגדלי ווי קומה 7 תל אביב
  • סניף חדרה– חטיבת אלכסנדרוני 4 חדרה
  • סניף פתח תקווה– מוטה גור 5 פתח תקווה
info@muskam.co.il

אנחנו זמינים עבורכם ושמחים לעזור

השאירו פרטים ונחזור אליכם בזמן שיתאים לכם

פתח צ'ט
איך אפשר לעזור?
אנחנו מחוברים ומוכנים לשוחח איתך עכשיו. פתח צ'ט.
דילוג לתוכן