הסכם גירושין-כל מה שצריך לדעת

הסכם גירושין הינו הסכם חובה לכל זוג שרוצה להתגרש ולהיות מוכר בישראל כזוג גרוש על כלל הזכויות והחובות הנלוות לכך. 


לאחר שחותמים על הסכם גירושין – יש לאשרו בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני. הם רוצים לוודא שבני הזוג חתמו על ההסכם בהסכמה חופשית, הבינו את המשמעויות שלו וזו הבחירה שלהם. 

הסכם גירושין טוב הוא כזה שיאפשר לבני הזוג סגירת מעגל וסגירה של כל הפרטים להווה ולעתיד –מה שכתוב שם הוא סוף פסוק מבחינתם ולא מקום לפתיחת נושאים ומחלוקות בהמשך הדרך כשהם כבר גרושים. קיראו לזה סיכום בכתב לדרך בה אתם מתכננים לנהל את המשך חייכם וחיי ילדכם המשותפים. 


בחירה כזו של הסכם היא בהחלט אינטרס אמיתי של שני בני הזוג. יש לא מעט זוגות פרודים שחיים ללא הסכם גירושין או שעשו הסכם גירושין כללי "שהורידו מהאינטרנט" ומצאו את עצמם במחלוקות וריבים גדולים הרבה יותר מאשר שכשהיו נשואים. לא נכביר במילים על ההשלכות שיש להסכם גירושין כזה וליחסים שהוא יוצר אצל ילדי בני הזוג ואצלם עצמם. 


ניתן בקלות להימנע מכך אם בונים הסכמות נכונות עם בעל מקצוע שזה תחום ההתמחות שלו.
כמובן גם שברגע שהחלטה להיפרד היא סופית אף אחד לא רוצה להשאיר "זנב" שעלול לצוץ עוד מספר שנים, ההסכם הזה קונה לבני הזוג שקט נפשי להרבה שנים קדימה. כשהכל מסוכם כמו שצריך אף אחד מבני זוג אינו צריך לחשוש מהפתעה או מריבה עם בני הזוג לשעבר.


הסכם גירושין איכותי אמור לכסות בצורה הרמטית את כל הנושאים בהווה ובהם המשמורת וזמני השהות, מזונות הילדים, דירת המגורים, זכויות הפנסיה וכו'. בנוסף חשוב מאוד לשוחח גם על המשך הדרך, בעיקר כשהילדים קטנים – חלוקת ההוצאות בהמשך הדרך: שעורים פרטיים, קניית טלפון נייד, בר/בת מצווה, טיסות לחו"ל, מעבר דירה של אחד מבני הזוג, רילוקיישן, ועוד עשרות נושאים נוספים. 


הסכם גירושין הוא הסכם מורכב עם המון מחשבה מאחוריו ודקדוק בפרטים ובניסוחים הקטנים ביותר. הסכם בין 10-20 עמודים.


המחיר של הסכם גירושין איכותי ומקיף שנעשה בצורה טובה נע אצלנו בין 4,500-6,500 ₪ – זה מחיר עממי השווה לכל נפש וההפרש בין הסכומים נובע בדר"כ ממורכבות ההסכם: האם ישנם ילדים מתחת לגיל 18, האם ישנה דירה/בית כחלק מההסכם, מספר שנו הנישואין ו"כמות הרכוש" של בני הזוג…


כל הסכם הינו מאד אישי ומתאים לכל זוג לפי צרכיו האישים, של כל אחד מבני הזוג וכמובן צורכי הילדים- שאינם נמצאים בחדר הגישור אבל מאוד נוכחים בו. 


אנחנו גאים לומר כי בהמשך השנים הצוות שלנו ערך מאות הסכמי גירושין ואין שום הסכם אחד שדומה לשני, לכן חשוב מאד לתת לבעל מקצוע לערוך עבורכם את ההסכם ולתת לו את כל הזמן והסבלנות שצריך. ההסכם הזה יקבע את עתידכם ועתיד ילדכם.

ל"מוסכם" בטלפון 1-700-70-77-36

או להשאיר פרטים במייל ואחד מנציגנו יחזור אליך.

צוות "מוסכם" -מרכז המגשרים הארצי

אנחנו זמינים עבורכם ושמחים לעזור

השאירו פרטים ונחזור אליכם בזמן שיתאים לכם

צרו קשר
‏1-700-707736
משרד ראשי - חטיבת הצנחנים 12 מודיעין
  • סניף דרום-טופח 12 להבים
  • סניף צפון– שמריהו לוין 7 חיפה
  • סניף שרון– האומנות 6 נתניה
  • סניף שפלה– שמעון פרס 12 רחובות
  • סניף שוהם– הירדן 68 שוהם
  • סניף ירושלים– חכמי יוסף 43 ירושלים
  • רמת גן– ז'בוטינסקי 35 ר"ג בנין התאומים 2 קומה 4
  • סניף תל אביב– מנחם בגין 150 מגדלי ווי קומה 7 תל אביב
  • סניף חדרה– חטיבת אלכסנדרוני 4 חדרה
  • סניף פתח תקווה– מוטה גור 5 פתח תקווה
info@muskam.co.il

אנחנו זמינים עבורכם ושמחים לעזור

השאירו פרטים ונחזור אליכם בזמן שיתאים לכם

פתח צ'ט
איך אפשר לעזור?
אנחנו מחוברים ומוכנים לשוחח איתך עכשיו. פתח צ'ט.
דילוג לתוכן