שאלות ותשובות

/
שאלות ותשובות
מגשר גישורין מיוחד

שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

אנחנו יודעים שיש לך שאלות בנוגע למרכז המגשרים הארצי.  לכן קיבצנו את הנפוצות ביותר מביניהן והשבנו בצורה מפורטת.

אל תפספס שיחת חינם עם מגשרת הבית!

שאלה: למי מתאים הקורס?

תשובה: הקורס מתאים לבוגרי קורס גישור בסיסי וקורס גישור במשפחה ולאחר פרקטיקום והכי חשוב,הוא מתאים לאנשים שאוהבים את תחום הגישור,רוצים לעסוק בו בעתיד ונמאס להם מלשבת בכיתה ולעשות סימולציות ולהתחיל לגשר.


שאלה: האם יש תנאי קבלה לקורס?
תשובה: מעבר לתעודות המתאימות כמובן חשוב לנו להתאים לכל תלמיד את המגשר המתאים,חשוב לנו שהאווירה תהיה נכונה כי המגשר החונך יצטרך לגשר בCO לכן התהליך יתחיל בפגישה ראשונית עם המגשר המתאים ולאחר בדיקת התאמה נוכל לצוות את התלמיד למגשר המתאים.

שאלה: האם הגישורים שנצטרף אליהם הם גישורים אמיתיים או שוב סימולציות?

תשובה: הגישורים הם בהחלט תיקים אמיתיים של מוסכם המגיעים דרך הפרסומים שלנו .אתם תהיו חלק אמיתי מהגישור ולא בתור צופים מהצד,המטרה היא שתרגישו את הזוג ותבדקו את היכולות שלהם עם ההשגחה והליווי של מגשר ותיק ומנוסה.

 

שאלה: האם אנחנו מצטרפים רק לפגישה הראשונה של הגישור
תשובה: המטרה היא להיות נוכח בכל שלבי הגישור,החל משלב קביעת פגישת ההכרות עם הזוג ועד לחתימת ההסכם המיוחל,זאת הרגשה נהדרת להתחיל עם זוג שמגיע מבולבל וכועס ומסיים בלחיצת יד עם חיוך גדול ומכתב תודה למגשרים שעזרו בתהליך

שאלה: לכמה גישורים נצטרף?

תשובה: ל 3 גישורים מלאים,כמובן שאם התחלתם גישור ושלא נגמר בהסכם זה לא יחשב כגישור,המטרה הסופית היא כמובן לתת לכם את כל הכלים שאתם תצטרכו בעתיד בתור מגשרים ו3 גישורים מלאים זה בהחלט מספיק,בדר"כ גישור מצריך בין 3-6 פגישות וכמובן ההסכם שתהיו חלק חשוב מכתיבתו.


שאלה: האם מקבלים תעודה בסוף הקורס?
תשובה: מקבלים תעודה של מוסכם-מרכז המגשרים הארצי.

שאלה: מדוע כדאי להירשם דווקא לקורס שלכם ולא לקורסים אחרים שמציעים דבר דומה?
תשובה: הקורס שלנו מאד יחודי בתחום הגישור,יש מעט מאד גופים אם בכלל שיכולים להתחייב לתלמידים שלהם להצטרף לבד ל3 גישורים אמיתים עם מגשר ותיק ולקחת חלק פעיל בגישור,אנחנו עובדים עם המגשרים מנוסים שרובם עוסקים בגישור למעלה מ20 שנה,אנחנו עוזרים לכל תלמיד בתחילת הדרך ומלווים אותו יד יד בגישורים בחצי השנה הראשונה וכמובן עוזרים לו בשיווק הנכון שיכול לעזור לו בתחילת הדרך בתור מגשר.
 

שאלה: האם הקורס הוא רק מעשי?

תשובה: הוא בעיקר מעשי אבל לא רק,יהיו שיעורים בכיתה בנושאים חשובים כמו הסכם גירושין ושאלות ותשובות אשר יצצובהמלך הגישורים שבהם תגשרו,בנוסף תפתח קבוצת וואטץ אפ אשר בה תוכלו לשאול שאלות הקשורות לגישורים אשר תעשו לבד אחרי הקרוס למשך חצי שנה.

 


שאלה: כמה זמן ימשך הקרוס?

תשובה: הקורס ימשך עד לחצי שנה שבזמן הזה מוסכם מתחייבת ל 3 גישורים מלאים.


שאלה: כמה עולה הקורס?

תשובה: מחיר הקורס הוא 13,500 ₪ אבל יש הנחות מיוחדות אשר יקבעו עם הנציג אשר מטפל בנושא הקורסים,שווה להתקשר על מנת לברר את המחיר הסופי.


הקורס מתאים לבוגרי קורס גישור בסיסי וקורס גישור במשפחה ולאחר פרקטיקום והכי חשוב,הוא מתאים לאנשים שאוהבים את תחום הגישור,רוצים לעסוק בו בעתיד ונמאס להם מלשבת בכיתה ולעשות סימולציות ולהתחיל לגשר.

מעבר לתעודות המתאימות כמובן חשוב לנו להתאים לכל תלמיד את המגשר המתאים,חשוב לנו שהאווירה תהיה נכונה כי המגשר החונך יצטרך לגשר בCO לכן התהליך יתחיל בפגישה ראשונית עם המגשר המתאים ולאחר בדיקת התאמה נוכל לצוות את התלמיד למגשר המתאים

הגישורים הם בהחלט תיקים אמיתים של מוסכם המגיעים דרך הפירסומיםשלנו.אתם תהיו חלק אמיתי מהגישור ולא בתור צופים מהצד,המטרה היא שתרגישו את הזוג ותבדקו את היכולות שלהם עם ההשגחה והליווי של מגשר ותיק ומנוסה.

המטרה היא להיות נוכח בכל שלבי הגישור,החל משלב קביעת פגישת ההכרות עם הזוג ועד לחתימת ההסכם המיוחל,זאת הרגשה נהדרת להתחיל עם זוג שמגיע מבובל וכועס ומסיים בלחיצת יד עם חיוך גדול ומכתב תודה למגשרים שעזרו בהתהליך.

ל 3 גישורים מלאים,כמובן שאם התחלתם גישור ושלא נגמר בהסכם זה לא יחשב כגישור,המטרה הסופית היא כמובן לתת לכם את כל הכלים שאתם תצטרכו בעתיד בתור מגשרים ו3 גישורים מלאים זה בהחלט מספיק,בדר"כ גישור מצריך בין 3-6 פגישות וכמובן ההסכם שתהיו חלק חשוב מכתיבתו.

בהחלט,מקבלים תעודה של מוסכם-מרכז המגשרים הארצי

הקורס שלנו מאד יחודי בתחום הגישור,יש מעט מאד גופים אם בכלל שיכולים להתחייב לתלמידים שלהם להצטרף לבד ל3 גישורים אמיתים עם מגשר ותיק ולקחת חלק פעיל בגישור,אנחנו עובדים עם המגשרים מנוסים שרובם עוסקים בגישור למעלה מ20 שנה,אנחנו עוזרים לכל תלמיד בתחילת הדרך ומלווים אותו יד יד בגישורים בחצי השנה הראשונה וכמובן עוזרים לו בשיווק הנכון שיכול לעזור לו בתחילת הדרך בתור מגשר.

הוא בעיקר מעשי אבל לא רק,יהיו שיעורים בכיתה בנושאים חשובים כמו הסכם גירושין ושאלות ותשובות אשר יצצובהמלך הגישורים שבהם תגשרו,בנוסף תפתח קבוצת וואטץ אפ אשר בה תוכלו לשאול שאלות הקשורות לגישורים אשר תעשו לבד אחרי הקרוס למשך חצי שנה.

הקורס ימשך עד לחצי שנה שבזמן הזה מוסכם מתחייבת ל3 גישורים מלאים.

מוסכם מרכז המגשרים הארצי פרוסה בכל הארץ לכן את הגישורים ננסה להתאים באיזור בו אתם גרים.

מחיר הקורס הוא 13,500 ₪ אבל יש הנחות מיוחדות אשר יקבעו עם הנציג אשר מטפל בנושא הקורסים,שווה להתקשר על מנת לברר את המחיר הסופי.

יש לך שאלות נוספות? התקשר עכשיו לדרך הנכונה בשבילך!

צרו קשר
 • סניף דרום-טופח 12 להבים
 • סניף צפון- שמריהו לוין 7 חיפה
 • סניף שרון- האומנות 6 נתניה
 • סניף שפלה- שמעון פרס 12 רחובות
 • סניף שוהם- הירדן 68 שוהם
 • סניף ירושלים- חכמי יוסף 43 ירושלים
 • סניף תל אביב- מנחם בגין 150 מגדלי ווי קומה 7 תל אביב
 • סניף חדרה- חטיבת אלכסנדרוני 4 חדרה
 • סניף פתח תקווה- מוטה גור 5 פתח תקווה
 • info@muskam.co.il

אנחנו זמינים עבורכם ושמחים לעזור

השאירו פרטים ונחזור אליכם בזמן שיתאים לכם

גלילה למעלה
צרו קשר
 • סניף דרום-טופח 12 להבים
 • סניף צפון- שמריהו לוין 7 חיפה
 • סניף שרון- האומנות 6 נתניה
 • סניף שפלה- שמעון פרס 12 רחובות
 • סניף שוהם- הירדן 68 שוהם
 • סניף ירושלים- חכמי יוסף 43 ירושלים
 • סניף תל אביב- מנחם בגין 150 מגדלי ווי קומה 7 תל אביב
 • רמת גן- ז'בוטינסקי 35 ר"ג בנין התאומים 2 קומה 4
 • סניף חדרה- חטיבת אלכסנדרוני 4 חדרה
 • סניף פתח תקווה- מוטה גור 5 פתח תקווה
 • info@muskam.co.il

אנחנו זמינים עבורכם ושמחים לעזור

השאירו פרטים ונחזור אליכם בזמן שיתאים לכם

מאיה

לשיחת יעוץ והסבר מלא על התהליך ללא עלות או התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם בזמן שנוח לכם

פתח צ'ט
איך אפשר לעזור?
אנחנו מחוברים ומוכנים לשוחח איתך עכשיו. פתח צ'ט.
דילוג לתוכן