פרקטיקום – התנסות מעשית בגישור במשפחה – יש דבר כזה!

פרקטיקום – איך אנחנו מיישמים את זה במוסכם ?

לאורך השנה האחרונה, הגיעו אלינו ל"מוסכם"-מרכז המגשרים הארצי, פניות שונות של מגשרים שסיימו את כלל ההכשרות הרלוונטיות כדי להפוך למגשרי משפחה מן המניין כדי להתנסות אצלינו בגישורי משפחה ולקבל כלים פרקטיים מעשיים לניהול עצמאי של הליך כזה. התחושה הייתה שעל אף ההכשרות הרבות וההתנסות הם עדיין מרגישים חסרי ניסיון אמיתי, פרקטי, בגישורי משפחה. העניין מובן לחלוטין  – גישור משפחה או גישור לגירושין שונה במהותו מגישורים אחרים: הוא מורכב מאוד, עוסק בבני זוג בעיצומו של משבר ובילדיהם הנמצאים במרכז הסערה. "מוסכם"-מרכז המגשרים הארצי, שנחשב היום לגוף גדול מאד בתחום גישור גירושין בארץ מקבל פניות כאמור ממגשרים שמעוניינים להתחיל את דרכם בתחום הגישור לגירושין אך חסרי כל ניסיון מעשי בגישור מסוג זה. מגשר/ת חסרי ניסיון בתחום חוששים, ובצדק, לקחת על אחריותם ניהול של הליך כל כך מורכב, עמוס התנגדויות, גדוש אמוציות מחדרי החדרים של אותו זוג שבסופו צריכות להתגבש הסכמות שישפיעו על עתידם ועל עתיד ילדיהם. האחריות היא רבה. הליך גישור שכזה מועד להיכשל אם אינו מנוהל נכון ולהשפיע בכל על חיי כל אותה משפחה…

מגשר גירושין ללא כאבי ראש

פרקטיקום – ידע וכשרון הם לא תחליף להתמחות וניסיון

מגשר מתחיל בתחום המשפחה, צריך ידע, כישרון אבל גם ניסיון פרקטי כדי לנהל הליך נכון – כאן בעצם אנחנו מדברים על פרקטיקום. ניסיון שיש למגשרים מנוסים בעלי הצלחה בתחום זה. ברוב המקרים, כך מעידים, לאחר הקורס אין ממש למי להתלוות לגישור אמיתי והחלום לגשר מתרחק…

ל-"מוסכם" – מרכז המגשרים הארצי, המענה הנכון לכך: התנסות מעשית בגישורי משפחה – פרקטיקום.

התנסות זו תאפשר למגשרים שיתקבלו, ללמוד ממגשרים מלווים על הפרקטיקה בגישורי משפחה. אין המדובר בצפייה מן הצד, אלא השתתפות כמגשר ב- CO (גישור משותף) בהליך גישור אמיתי כמגשר לכל דבר ועניין, כמובן עם הדרכה מתאימה, הסבר וליווי מלא לכל אורך ההליך.

המגשר/ת המתנסה, לאחר אישור קבלתו להתנסות, יצטרף לשלושה גישורים אמיתיים של בני זוג המתחילים הליך גישור ב"מוסכם".

למגשרים בעלי ניסיון רחב יותר בתחום הזוגי,ניתן לבחור במסלולים מקוצרים יותר.

בנוסף, המגשרים המתנסים יוכלו להצטרף לשלוש פגישות של העמקת הידע ודיון בהשתתפות מגשר/ת מלווה ומגשרים מתנסים נוספים להעלאת סוגיות שעלו במהלך הגישורים שהשתתפו בהם.

כמו כן, המגשרים המתנסים יוכלו להצטרף לתקופה לקבוצת וואטס-אפ שבה חברים מגשרים מלווים ומגשרים מתנסים להתייעצויות שונות כליווי להמשך דרכו/ה כעצמאי/ת.

כדי לסייע למגשר/ת בתחילת הדרך, נאפשר לאחר קבלת התעודה מ"מוסכם" ולאחר סיום הפרקטיקום בהצלחה, בהתאם לתנאי "מוסכם" לפרסם את עצמו/ה לתקופה ללא עלות כמגשר/ת.

מטרתינו לאפשר לכם המגשרים להתנסות בגישורי משפחה, לקבל כלים מעשיים פרקטיים וליווי כדי להפוך למגשרים נכונים וטובים עבור הלקוחות שלכם.

מגשר גירושין בסלון

לפרטים נוספים ולהצטרפות ל- "התנסות מעשית במשפחה" ניתן לפנות

ל"מוסכם" בטלפון 1-700-70-77-36

או להשאיר פרטים במייל ואחד מנציגנו יחזור אליך.

צוות "מוסכם" -מרכז המגשרים הארצי

אנחנו זמינים עבורכם ושמחים לעזור

השאירו פרטים ונחזור אליכם בזמן שיתאים לכם

צרו קשר
‏1-700-707736
משרד ראשי - חטיבת הצנחנים 12 מודיעין
  • סניף דרום-טופח 12 להבים
  • סניף צפון– שמריהו לוין 7 חיפה
  • סניף שרון– האומנות 6 נתניה
  • סניף שפלה– שמעון פרס 12 רחובות
  • סניף שוהם– הירדן 68 שוהם
  • סניף ירושלים– חכמי יוסף 43 ירושלים
  • רמת גן– ז'בוטינסקי 35 ר"ג בנין התאומים 2 קומה 4
  • סניף תל אביב– מנחם בגין 150 מגדלי ווי קומה 7 תל אביב
  • סניף חדרה– חטיבת אלכסנדרוני 4 חדרה
  • סניף פתח תקווה– מוטה גור 5 פתח תקווה
info@muskam.co.il

אנחנו זמינים עבורכם ושמחים לעזור

השאירו פרטים ונחזור אליכם בזמן שיתאים לכם

פתח צ'ט
איך אפשר לעזור?
אנחנו מחוברים ומוכנים לשוחח איתך עכשיו. פתח צ'ט.
דילוג לתוכן